Myślisz pewnie dlaczego wszystkie zdjęcia, które ode mnie dostałeś, są z brzegu? Przecież wysłałeś mi aparat „małpkę”, który z założenia jest wodoszczelny.

Odpowiedź znajduję się w tych 2 czarno-białych fotografiach. Podczas jednej z najlepszych sesji 2021 roku (sierpniowe Chałupy) zalałem to jebane badziewie i obiecałem sobie, że nawet jak wrzucę tam kolejną rolkę to za nic nie wchodzę z tym do wody.

Ok, może w Chałupach nie były zbyt lajtowe warunki, dużo nurkowałem i aparacik dostał wpierdol, ale niesmak po zmarnowaniu tak kozackiej dniówki pozostał. Są też dobre strony tej historii. Postanowiłem zainwestować w analogowy sprzęt do wody, na którym mogę dużo bardziej polegać i nie ukrywam, że jest to w tej chwili moja ulubiona zabawka.

Fotki z kolorowej rolki są z: jesiennej wycieczki z Jacą (Baltic Waveholics) na dziki zachód, z Chałup i Wyspy Sobieszewskiej. Na tych bw: w wodzie jest Bartek Kulczyński na backside i Pawełek z Baltica z jedną ze swoich ślicznotek na plaży.

Miłego oglądania. Aloha.
~ Krzysztof Jędrzejak Baltic Surf Scapes

You’re probably thinking why all the photos you got from me are from the shore? After all, you sent me a „monkey” camera, which is waterproof by design.

The answer you need is in these 2 black and white photos. During one of the best sessions of 2021 (Chalupy in August), I flooded the fucking thing and promised to myself that even if I throw another roll of film in there, I’m not going into the water with it for anything.

Ok, maybe surf conditions in Chalupy weren’t very relaxing, I did a lot of diving and the camera got a pounding, but the distaste after wasting such a great day remained. There is also a good part of this story. I decided to invest in analog water equipment that I can rely on much more, and in fact this is my favorite toy at the moment.

The color roll photos are from: an autumn trip with Jaca (Baltic Waveholics) to the wild west, from Chałup and Sobieszewo Island. On these bw: in the water is Bartek Kulczynski on the backside and Pawel from Baltica with one of his beauties on the beach.

Enjoy watching. Aloha.
~ Krzysztof Jedrzejak Baltic Surf Scapes